خدمات آموزشی

خدمات مرکز

 اساتید آکادمی:

نقطه اشتراک اساتیدی که در این مرکز تدریس می‌کنند، این است که علاوه بر سوابق تدریس در دانشگاه، در شرکت‌های مهندسی و مدیریتی نیز به کار و فعالیت حرفه‌ای مشغول می‌باشند و این مشخصه سبب می‌شود، سرفصل های تدریس شده به روز بوده و کاملاً منطبق با نیاز بازار کار باشند.

طراحی و تدوین دوره‌های نرم‌افزاری:

دوره‌های مربوط به آموزش نرم افزارها در آکادمی تخصصی مدیریت به شکلی طراحی و تدوین شده‌اند که علاوه بر تدریس جامع کل نرم‌افزار، کاربردهای تخصصی و حرفه‌ای آن متناسب با نیاز شرکت‌ها و همچنین پایان نامه دانشجویان آموزش داده می‌شود.

همچنین دپارتمان تحصیلات تکمیلی مرکز جهت دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری، کارگاه‌های آموزشی تخصصی و خلاقی نظیر مقاله و پایان‌نامه نویسی، آنالیزهای آماری و غیره را طراحی و برگزار می‌نماید.

 اعتبار مدرک:

این مرکز در پایان دوره‌های آموزشی خود، مدرک معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را ارائه می‌دهد. این مدرک علاوه بر این‌که مورد تأیید کلیه ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی می‌باشد، قابل ترجمه بوده و اعتبار بین‌المللی دارد. همچنین مرکز با چند شرکت صدور مدرک بین‌المللی نیز جهت دوره‌های خاص خود قرارداد همکاری دارد.

 کاریابی:

آکادمی مدیریت وظیفه خود می‌داند که کارآموزان و مدیران مستعد و با دانش را جهت همکاری به شرکت‌های درخواست کننده معرفی نماید. بر این اساس طی سال‌های گذشته، کارآموزان این آکادمی به کارگاه‌های ساختمانی، پروژه‌های عمرانی، شرکت‌های مهندسین مشاور، شرکت‌های نفتی و در بخش‌های مختلف دعوت به کار شده‌اند.

ضمناً این خدمات کاملاً رایگان می‌باشد.