درباره ما

معرفی آکادمی تخصصی مدیریت

آکادمی تخصصی مدیریت به عنوان تنها مرکز تخصصی آموزش دوره‌های مجموعه رشته های مدیریت در استان البرز در این عرصه فعالیت می‌نماید. تمرکز این مرکز آموزشی بر روی دوره‌های مدیریت کسب و کار MBA، مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت آموزشی و حسابداری می‌باشد. افزایش روزافزون فارغ‌التحصیلان رشته‌های مدیریت و نیاز کسب و کارهای مختلف (کارخانجات، شرکت ها، پیمانکاران، مشاوران، دفاتر فنی و .. ) به نیروهایی حرفه‌ای که در تخصص خود بیشترین توانمندی، تسلط و کارایی را داشته باشند، رقابت را جهت به‌دست آوردن شغلی مناسب، باشرایط و درآمد مطلوب، بسیار سخت نموده است. لذا هدف این آکادمی ارتقاء علمی مدیران، مهندسین، طراحان و دانشجویانی است که قصد دارند در زمینه تحصیلی و شغلی خود مهارت‌های تخصصی و تکمیلی را کسب نموده و امکان بیشتری جهت ورود به بازار کار مورد نظر خود داشته باشند.


خدمات مرکز

 اساتید آکادمی:

نقطه اشتراک اساتیدی که در این مرکز تدریس می‌کنند، این است که علاوه بر سوابق تدریس در دانشگاه، در شرکت‌های مهندسی و مدیریتی نیز به کار و فعالیت حرفه‌ای مشغول می‌باشند و این مشخصه سبب می‌شود، سرفصل های تدریس شده به روز بوده و کاملاً منطبق با نیاز بازار کار باشند.

طراحی و تدوین دوره‌های نرم‌افزاری:

دوره‌های مربوط به آموزش نرم افزارها در آکادمی تخصصی مدیریت به شکلی طراحی و تدوین شده‌اند که علاوه بر تدریس جامع کل نرم‌افزار، کاربردهای تخصصی و حرفه‌ای آن متناسب با نیاز شرکت‌ها و همچنین پایان نامه دانشجویان آموزش داده می‌شود.

همچنین دپارتمان تحصیلات تکمیلی مرکز جهت دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری، کارگاه‌های آموزشی تخصصی و خلاقی نظیر مقاله و پایان‌نامه نویسی، آنالیزهای آماری و غیره را طراحی و برگزار می‌نماید.

 اعتبار مدرک:

این مرکز در پایان دوره‌های آموزشی خود، مدرک معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را ارائه می‌دهد. این مدرک علاوه بر این‌که مورد تأیید کلیه ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی می‌باشد، قابل ترجمه بوده و اعتبار بین‌المللی دارد. همچنین مرکز با چند شرکت صدور مدرک بین‌المللی نیز جهت دوره‌های خاص خود قرارداد همکاری دارد.

 کاریابی:

آکادمی مدیریت وظیفه خود می‌داند که کارآموزان و مدیران مستعد و با دانش را جهت همکاری به شرکت‌های درخواست کننده معرفی نماید. بر این اساس طی سال‌های گذشته، کارآموزان این آکادمی به کارگاه‌های ساختمانی، پروژه‌های عمرانی، شرکت‌های مهندسین مشاور، شرکت‌های نفتی و در بخش‌های مختلف دعوت به کار شده‌اند.

ضمناً این خدمات کاملاً رایگان می‌باشد.